Mobilya Fotoğraf Çekimi

Profesyonel Mobilya Fotoğraf Çekimi

Türkiye’nin ihracatında mobilya son yıllarda öne çıkmaya başladı. Özellikle İstanbul ve İnegöl Mobilya Fuarları yurtdışından çokça ziyaretçi çekiyor. Mobilya fotoğrafçılığı da firmaların ayrıca önem verdiği konuların başında geliyor. Özellikle e-ticaretin her geçen gün yaygınlaştığı günümüzde mobilya üreticileri en iyi mobilya fotoğrafçısı ile çalışmak istiyor. Profesyonel olarak mobilya fotoğraf çekimi hizmeti veren firmalar ekip ve ekipmanlarını buna göre seçiyorlar. Bazı mobilya fotoğraf çekimleri için büyük bütçeler ayrılarak, prodüksiyonlar kuruyorlar.

En basitinden bir koltuk fotoğraf çekimi için dahi modeller ve mekanlar ayarlanarak bir film seti gibi setler kuruluyor. İster küçük ölçekli, ister büyük ölçekli üretici firmalar olsun hepsi ürettikleri ürünlerin en iyi şekilde tüketiciye yansıtmak istiyor.

Kadıköy Fotoğraf Merkezi olarak Türkiye’nin her bölgesindeki mobilya üreten firmalarına aynı hassasiyetle hizmet veriyoruz. Firmaların mobilya çekimlerinde istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek, gerekli görsellerin oluşturulması için çalışıyoruz.