DÜĞÜN HİKAYESİ

Düğün Hikayesi Nedir ?

Düğün hikayesi fotoğraf çekimi çiftlerin en mutlu günlerini sonsuza dek yaşatabilecekleri tek yerinde karardır. Çiftlerin düğün günlerini onlar için ölümsüz kılacak düğün hikayesi çekimi işinin ehli bir fotoğrafçının elinde ödüllük bir filme dönüşebilir. Çiftlerin aşklarını ölümsüzleştireceği anlara geçmeden önce düğün hazırlıklarında yaşanan tüm tatlı heyecanların fotoğraf karesi içerisine alınması düğün hikayesi olarak nitelendirilmektedir. Düğün fotoğrafları düğün gününün arka planını canlandıran bu fotoğraf çekimi, düğün günü için yapmış olduğunuz tüm koşturmacalar, telaşlı hazırlıklar en doğal haliyle düğün fotoğrafçısının vizöründen düğün fotoğrafı içerisinde yer bulmaktadır. Profesyonel düğün fotoğrafçısı, çiftlerin hayatlarında daima bir anı olarak kalacak düğün fotoğraf çekimleri ile tekrar eski düğün günlerinizi gözünüzde canlandırmış olacak ve düğün anınızda yaşadığınız tatlı telaşları hatırlamanız sizleri oldukça keyiflendirmeye yetecektir. İşinde uzmanlaşmış ve belli bir profesyonellik vasfına sahip olmuş düğün fotoğrafçısı, düğün anında gelişen tüm olayları bir görgü tanığı gibi fotoğraflar içerisine yerleştirerek gelin ve damadın tüm hazırlık aşamalarını kusursuz bir fotoğraf çekimi ile hatıraya dönüştürmektedir. Ayrıca profesyonel düğün fotoğrafçısı çiftlerin istediği doğrultusunda fotoğraf çekimlerinin yanı sıra düğün hikayesi video çekimlerini de gerçekleştirerek çiftlere bir video arşivi sunmakta ve istenilen müzikleri de video içerisine fotoğraflar ile birlikte ekleme yaparak unutulmayacak bir anıyı tekrar gözünüzde canlandırmaktadır. İstanbul düğün hikayesi tarihi, doğal ve mistik mekanlarda peri masalına dönüşüyor.

Düğün Hikayesi karesine neler girmektedir?

Düğün günü hazırlıkları aşaması temalı olarak nitelendirdiğimiz düğün hikayesinde ayrıca yakın dostlar, akrabalar, anne ve babalar, kız kardeşler de dâhil olabilmektedir. Fotoğraf çekimi sırasında damat traşı , gelin makyajı, dış çekim, kuaför hazırlıkları kısacası tüm hazırlıklar kaliteli çekimler ile süslenerek sizlere keyifli bir hatıra bırakılmaktadır. Profesyonel düğün fotoğrafçısı, hazırlık aşamasında o an neyi görüyorsa o pozları fotoğraf içerisine dâhil ederek çiftlere ve ailelerine yüz gülümsetecek bir fotoğraf hizmeti gerçekleştirmektedir.

Düğün Hikayesi Fotoğrafçılığının avantajları nelerdir?

Düğün Hikayesinde doğal pozlar ortaya çıktığı için doğal olarak düğün fotoğrafları içerisine dâhil olacak kişiler kendini kasmayacağı için oldukça hoş görüntüler ortaya çıkacaktır. Düğün fotoğrafçısı sayesinde hiçbir şekilde vakit kaybetmeden hazırlıklarınızı gerçekleştirirken bir yandan fotoğraflarınız çekilmiş olacaktır. Profesyonel düğün fotoğrafçısı ile düğün telaşınız minimuma inecek ve düğün fotoğrafçısının size vermiş olduğu öz güven sayesinde daha bir rehavete uğrayacaksınız. Zorlama pozların yerini hiçbir zaman yakalanamaz güçlükte olan doğal pozlar alacaktır. Bu nedenle sizlerde özel anlarınızı taçlandırmak adına Kadıköy Fotoğraf Merkezi’nin sunmuş olduğu profesyonel düğün hikayesi desteğinden en iyi şekilde faydalanabilir ve düğün anınıza daha da hareketlilik katabilirsiniz. Profesyonel düğün fotoğrafçısı işinde başarılı, alanında uzmanlaşmış fotoğrafçılık faaliyetleri ile çiftlere unutulmayacak anlar yaşatan bu firma aracılığı ile sizlerde her anınızı fotoğrafın içerisinde görerek daha fazla keyif alabilecek ve tekrar evlilik dönemlerinize bu sayede geçiş yapmış olacaksınız. Profesyonel düğün fotoğrafçısı ile doğal fotoğrafların, fotoğraf karesi içerisinde görmek harika bir duygu olsa gerek. Sizin düğün hikayeniz neden olmasın?

Düğün Hikayesi Fiyatları

Düğün hikayesi fiyatları için çiftlerin ortalama 1250 TL – 4750 TL arasında bir bütçe ayırması gerekiyor. Düğün hikayesi fiyatı düğün paketi içeriklerine göre belirleniyor ve düğün fotoğrafçıları farklı farklı fotoğraf albümü seçenekleri sunuyor. Buna ek olarak her fotoğrafçının profesyonelliğine göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Özellikle ülkemizde değerini bilmeyen fotoğrafçılar “sürümden kazanma” mantığı ile hareket ederek piyasanın çok çok altında ücretlendirmeler yapıyorlar.